سرقت از منازل با طلایاب

mohammadshams مقالات فلزیاب , , , , , , , , , ,

سرقت از منازل با طلایاب

دزدیدن مال کسی به صورت پنهانی و بدون رضایت را سرقت گویند. از احکام آن به تفصیل در باب حدود و به مناسبت در باب صلات و غصب سخن گفته اند. سرقت عبارت است از دزدیدن مال دیگری به صورت پنهان؛ بر خلاف اختلاس که دزدیدن مال دیگری به سرعت و آشکار است؛ چنان که گرفتن به ناحق مال کسی را با زور و غلبه غصب گویند. سرقت حرام، بلکه از گناهان کبیره است. سرقت موجب ضمان است.
سرقت طلا جذاب‌ترین و البته پردرآمدترین کار برای دزدهای حرفه‌ای‌است و ظاهرا هیچ‌وقت هم پایانی برای این داستان متصور نیست؛ چون تا وقتی نگهداری ناایمن طلا در خانه‌ها مرسوم است، دزدی هم می‌تواند رونق داشته باشد. اخیرا شایعاتی مبنی بر سرقت از منازل با طلایاب در شیراز و تهران و … شنیده میشود و جامعه را دچار ترس و سردرگمی کرده است.نگهداری طلا به مقدار زیاد در خانه اشتباه محض است؛ چون با یک دزدی ساده، نتیجه زحمات چندین‌ساله، در چند دقیقه هدر می‌رود.توصیه ما به همه این است که اگر طلاهای باارزش زیادی دارند، در بانک‌هایی که صندوق امانت دارند بگذارند؛ چون دزدان همیشه در کمین آنها هستند و آمارهای پلیس نشان می‌دهد که آنها هیچ‌وقت بی‌خیال دزدی طلا نمی‌شوند. برای تشخیص طلا از بدل میتوانید این مقاله را مطالعه کنید.
سرقت از منازل با طلایاب
در این رابطه تیم کارشناسان شرکت IKPV به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاههای طلایاب بر خود لازم دید که توضیحاتی را در این رابطه به شما عزیزان ارائه کند.اولین گزارش در مورد سرقت از منازل با دستگاه طلایاب یا فلزیاب در سال ۱۳۹۵ توسط خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شد. این خبر به سرعت در خبرگزاری های داخلی منتشر شد و باعث هراس خانواده ها و افراد شد که مبادا اموال آنها به این طریق به یغما برود. پس از این ماجراها افراد معمولی اقدام به پخش نظریه های غیر کارشناسی کرده و موجب ملتهب شدن بیش از پیش افکار عمومی شد و به دلیل موانع قانونی کاربرد و فروش دستگاههای طلایاب افراد متخصص نیز از اظهار نظر خودداری کردند و خلاء نظر های تخصصی همچنان باقی ماند.

آیا سرقت با طلایاب حقیقت دارد ؟

قبل از هر چیز لازم است تا دستگاه طلایاب را بشناسیم که در این پست میتوانید توضیحات کاملی را در مورد این دستگاه به دست آورید.حال که با طلایاب و ویژگی های آن آشنا شدید لازم است تا توضیحات تکمیلی را به شما عزیزان ارائه دهیم:
در پاسخ به این سوال که آیا از طلایاب در سرقت منازل استفاده میشود باید گفت : خیر!. این موضوع شایعه ای بیش نبوده و برای گمراه کردن شهروندان و دور کردن ذهن آنها از شیوه سرقت است. دستگاههای طلایاب در منزل نمی توانند کار کنند. به علت وجود فلزات مختلف در جای جای منزل دستگاه فلزیاب نمیتواند کار کند مگر اینکه در فاصله ۲ تا ۳ متری طلا در خانه هیچ فلزی قرا نداشته باشد.اصولا این دستگاهها برای فزای باز و بیابان ها طراحی شده اند. استفاده از دستگاه های طلایاب بسیار وقت گیر بوده و نیاز به دقت بسیار زیادی دارد پس عقلانی به نظر نمی رسد سارقی که سرعت عمل و فرار از محل سرقت برای او از اولویت خاصی برخوردار است خود را گرفتار چنین دستگاه دست و پا گیری کند.اصولا سارقین از شم و تجربه خود برای پیداکردن طلا استفاده می کنند و وقتی سارقی از یک خانه طلا سرقت می کند همه می گویند سارق طلایاب داشته است درحالیکه دزدان به خوبی می دانند چگونه طلاها را پیدا کنند.
این موضوع را با سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در میان گذاشتیم. سردار ظهیری در پاسخ به اینکه آیا از بین تمامی سارقینی که در سال ۹۷ از سوی پلیس دستگیرشده‌اند فردی بوده که برای سرقت از طلایاب و حتی فلزیاب استفاده کرده باشد، اظهار کرد: در سال ۹۷ هیچ سارقی از طلایاب برای سرقت استفاده نکرده و حتی یک مورد هم نداشتیم که طلایاب جزو اموال کشف‌شده از آن‌ها باشد.
بنا به آنچه گفته شد سرقت با فلزیاب و طلایاب شایعه ای بیش نبوده و برای محافظت از اموالتان لازم است تا تدابیر بیشتری را به کار گیرید

شاید دوست داشته باشید:

معاوضه فلزیاب با ملک

معاوضه فلزیاب با ملک | معاوضه فلزیاب با زمین | معاوضه فلزیاب با خانه قبل از معرفی طرح معاوضه فلزیاب با ملک لازم است تا توضیحاتی در مورد اصل معاوضه داده شود. معاوضه در لغت مبادله کردن و در اصطلاح به مبادلۀ کالا و خدمات گفته می‌شود، در عهد باستان، هر تولید کننده، آن‌چه را […]

خرید فلزیاب در مازندران

خرید فلزیاب در مازندران و شهر های شمال کشور پیشینه تاریخی استان مازندران قبل از بحث در مورد خرید فلزیاب در مازندران به معرفی این استان و پیشینه تاریخی آن میپردازیم. استان مازندران در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای مازندران می‌باشد. این استان از پرجمعیت‌ترین استان‌های ایران و هم‌مرز با استان‌های گلستان، سمنان، […]

دلایل خطای دستگاه فلزیاب

دلایل خطای دستگاه فلزیاب چیست برای همه ما پیش آمده است در هنگام کاوش، پس از دریافت سیگنال و هشدار و حفاری محل مورد نظر متوجه شدیم که دستگاه خطا زده و چیزی در زیر خاک نیست. در این پست قصد داریم تا دلایل خطای دستگاه فلزیاب را برای شما عزیزان بازگو کنیم و سعی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

همین حالا تماس بگیرید